O NAS

KIM JESTEŚMY?

BAUTHERM to zgrany zespół ludzi działający w branży budowlanej od wielu lat. Prace wykonujemy zarówno dla inwestorów prywatnych jak i podmiotów gospodarczych na terenie całej Polski.
Za nami setki przejechanych kilometrów, hektolitry wypitej kawy, tysiące spotkań i rozmów z klientami. To wszystko powoduje, że mamy na swoim koncie sporo dużych i mniejszych realizacji. Nie boimy się wyzwań. Nie ważne czy jest ono duże czy małe. Każde jest indywidualne. Nasza firma w liczbach:

+5 lat w branży

100% zadowolonych klientów

+ 30000 m2 wykonanych izolacji

Jedyna firma na Podkarpaciu posiadająca GRACO XP2i

CO JEST DLA NAS ISTOTNE?

ZADOWOLENIE KLIENTA
Każda wykonana inwestycja to odrębna historia. Mamy świadomość, że satysfakcja klienta to sedno naszej działalności, a i przy okazji wynikające z tego poczucie solidnie wykonanej pracy.

JAKOŚĆ PRACY
Nie uznajemy kompromisów i półśrodków podczas realizacji. Tylko pewne i sprawdzone w 100% materiały. Dlatego współpracujemy z wiodącym światowym producentem materiałów w branży izolacji natryskowych. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, modernizujemy nasz park maszynowy, by zawsze być przynajmniej o jeden krok przed konkurencją.

SAFETY FIRST - ZŁOTA ZASADA BEZPIECZEŃSTWA W BAUTHERM
Nade wszystko kładziemy temat bezpieczeństwa. Nie stosujemy materiałów wątpliwej jakości czy niewiadomego pochodzenia. Każdy składnik użyty do wykonania izolacji spełnia wszystkie wyśrubowane normy bezpieczeństwa i jest opatrzony należnymi certyfikatami. Mamy wtedy gwarancję, że nasze produkty nie mają szkodliwego wpływu na otoczenie.
Zapewniamy naszej kadrze bezpieczeństwo pracy zgodnie ze standardami BHP.

POSTAW NA TECHNOLOGIĘ

Posiadamy jako jedyni w tej części Polski zintegrowaną maszynę marki GRACO. Jest ona gwarantem odpowiednio przetworzonej izolacji, zapewniając stabilność parametrów, którą na życzenie klienta jesteśmy w stanie udokumentować. Zintegrowany system GRACO wyposażony jest również w własne źródło zasilania, eliminując konieczność wykorzystywania energii z budynku, inwestor jest pewien o braku ukrytych kosztów z tym związanych.

POSTAW NA BAUTHERM

Nasza oferta jest od początku jasna i przejrzysta. Bezpłatnie doradzamy, kalkulujemy. Ustalona raz cena za prace jest niezmienna do końca realizacji. Oczywiście jeśli nie zmieni się zakres zlecenia 🙂
Wierzymy, że szukasz najlepszego produktu na lata. Mamy to dla Ciebie.